Aktualności O nas Polecamy Kontakt Powtórka z klimatu Lepiej zapobiegać niż leczyć Zielona szkoła z klimatem Wszystkie Projekty

Czy puścimy zdrowie dzieci z dymem? WEBINAR Z UDZIAŁEM EKSPERTÓW I RODZICÓW

20 września 2022

W imieniu organizatorów webinaru Heal Polska oraz partnerów naszaj kampaniI z portalu SmogLab serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszym webinarem „Czy puścimy zdrowie dzieci z dymem? Zagrożenie wysokim poziomem zanieczyszczenia powietrza w nadchodzącym sezonie grzewczym”, który odbył się 22 września w godz. 11-12:30.

Nagranie dostępne jest na kanale youtube HEAL POLSKA:

Dziękujemy panelistom i panelistkom, którzy wygłosili mocno poruszające prelekcje. Usłyszeliśmy między innymi:

POLECAMY TAKŻE:

WEBINAR ,,POLSKA W SMOGU – co nas czeka tej zimy i jak się przed tym chronić?

Niestety prognozy dotyczące Polski w smogu się sprawdziły, co najboleśniej odczuwają nasze dzieci.
W imieniu HEAL Polska, Warszawa bez Smogu, Polski Alarm Smogowy i SmogLab zapraszamy na webinar, którego prelegenci i prelegentki informują co robić, by zminimalizować negatywny wpływ smogu na nasze zdrowie.

,,Stan powietrza w Polsce w sezonie grzewczym 2022/23 może mieć fatalny wpływ na nasze zdrowie – eksperci przewidują, że zanieczyszczenie powietrza w naszym kraju osiągnie bardzo wysoki poziom.

Tej zimy smog będzie wyjątkowo trujący, a zawarte w nim składniki nadzwyczaj szkodliwe, toksyczne i rakotwórcze. Prognozy takie mają kilka przyczyn”.

Więcej
WEBINAR ,,SMOG A ZDROWIE”

HEAL Polska oraz Pszczyński Alarm Smogowy serdecznie zapraszają do wysłuchania webinaru poświęconego tematowi wpływu zanieczyszczeń powietrza na zdrowie.

,,Uważamy, że poziom świadomości mieszkańców Śląska na temat skutków zdrowotnych niskiej emisji jest wciąż niezadowalający. Zmiana mentalności naszego społeczeństwa jest konieczna do osiągnięcia celu jakim jest oddychanie czystym powietrzem spełniającym normy WHO, dlatego kładziemy nacisk na edukację i uwrażliwienie na tematykę zanieczyszczenia powietrza oraz jego wpływu na zdrowie.

Webinar adresowany jest nie tylko do środowiska medycznego, lecz również do samorządowców, działaczy, a także wszystkich zainteresowanych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na ten temat”.

Więcej

Dlatego gorąco zachęcamy do oglądania, lajkowania i udostępniania webinarów zarówno bliskim, znajomym, sąsiadom, jak również i decydentom politycznym mającym wpływ na jakość powietrza którym oddychają Wasze dzieci.

ZDROWIE #DzieciPrzedeWszystkim #SmogNieJestOk