Aktualności O nas Polecamy Kontakt Powtórka z klimatu Lepiej zapobiegać niż leczyć Zielona szkoła z klimatem Wszystkie Projekty

European Vegan Summit 2024

9 lipca 2024

European Vegan Summit powraca!

W tym roku dołączcie do nas online od 17 do 19 września 2024!

Przygotujcie się na inspirujące doświadczenie z Green REV Institute podczas European Vegan Summit! To wyjątkowe wydarzenie gromadzi specjalistów, liderów i innowacyjnych wizjonerów z sektora wegańskiego z całego świata. Razem dążymy do stworzenia świata wolnego od eksploatacji zwierząt.

Czego możesz się spodziewać na EVS 2024? Okazji do spotkania z liderami i changemakerami w dziedzinie weganizmu, zrównoważonego rozwoju i praw zwierząt. W tym roku skupiamy się na specjalistach z sektora prywatnego i na rozwoju firm działających na wegańskim rynku.

EVS 2024 jest tworzony przy wsparciu kilkunastu NGO z całego świata. Niezależnie od tego, czy jesteś oddanym weganinem, czy dopiero zaczynasz eksplorować ten temat, Europejski Szczyt Weganizmu ma coś dla każdego. Dołącz do nas, aby inspirować się, uczyć i rozwijać w tej dynamicznej społeczności. 🌱

Wśród naszych prelegentów znajdziesz takie osoby jak:

Wydarzenie odbywa się przy silnym wsparciu kilku organizacji społeczeństwa obywatelskiego i aktywistów zaangażowanych w panele, w tym Matta Thorntona z Vegan Society, Benjamina Pitkänena z Viral Vegans czy Agaty Lewandowskiej  – naszej aktywistki z Rodziców dla Klimatu.

Do zobaczenia!